13, 15, 20 лютого проходила 98 підсумкова наукова конференція професорсько-викладацького складу вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет».

За підсумками роботи 98-ї підсумкової наукової конференції ректор університету, Т. М. Бойчук, вручив дипломи переможцям у номінаціях: асистенту кафедри патологічної анатомії Лазаруку Олександру за наукову роботу на тему: «Дослідження особливостей білків у тканинах протокової карциноми грудної залози» у номінації «Досягнення у галузі фундаментальної медицини»; доценту кафедри педіатрії та дитячих інфекційних хвороб Білоус Тетяні за наукову роботу на тему: «Математична модель контрольованості бронхіальної астми у дітей шкільного віку» у номінації «Досягнення у клінічній медицині» та асистенту кафедри фтизіатрії та пульмонології Сем’яніву Ігорю за наукову роботу на тему: «Морфологічні зміни печінки у хворих на хіміорезистентний туберкульоз» у номінації «Перспективний науковий напрямок».

Завантажити матеріали конференції

• ДОСЛІДЖЕННЯ ОСОБЛИВОСТЕЙ БІЛКІВ У ТКАНИНАХ ПРОТОКОВОЇ КАРЦИНОМИ ГРУДНОЇ ЗАЛОЗИ ДЛЯ ПРОГНОЗУВАННЯ ПУХЛИННИХ МЕТАСТАЗІВ
  • МАТЕМАТИЧНА МОДЕЛЬ КОНТРОЛЬОВАНОСТІ БРОНХІАЛЬНОЇ АСТМИ У ДІТЕЙ ШКІЛЬНОГО ВІКУ