Посольство Чеської Республіки в Україні оголошує конкурс заявок на 2020 рік на фінансування маломасштабних проєктів, що мають на меті закупівлю медичного та навчального обладнання

unnamed

Інформуємо, що Посольство Чеської Республіки в Україні оголошує конкурс заявок на 2020 рік на фінансування маломасштабних проєктів, що мають на меті закупівлю медичного та навчального обладнання (прилади, апарати, обладнання для лабораторій, симуляційних центрів) для державних медичних університетів та медичних факультетів.

Грант можуть отримати українські державні заклади вищої освіти, які здійснюють підготовку здобувачів вищої освіти в галузі знань «Охорона здоров’я». Отримувач гранту є відповідальним за імплементацію проєкту, що передбачає самостійне здійснення закупівель та звітування. Використання послуг третіх осіб чи громадських організацій не дозволяється.

Бюджет проєкту перебуває в межах 200-500 тисяч чеських крон (приблизно 220-530 тисяч гривень).

До проєкту не можуть бути включені адміністративні витрати (оплата координатору проєкту тощо), а також витрати на ремонт приміщень. Реалізація проєкту відбуватиметься упродовж 2020 року, приблизно з лютого по жовтень.

Ретельно заповнену англійською мовою форму MLP Project Identification Form 2020 (XLS, 75 KB) із печаткою та підписом уповноваженої особи у форматі JPEG або PDF, а також форму в Excel форматі надішліть до 10 жовтня 2019 року на адресу grants.ukraine@mzv.cz. У темі листа вкажіть назву організації та назву проєкту. Проєкти, надіслані у будь-якій іншій формі, крім визначеної, до розгляду не приймаються. Одна організація може надіслати лише одну проєктну пропозицію. Найкращі проєкти будуть передані на розгляд комісії у Чеській Республіці.

Просимо заявників не надсилати разом з формою жодних додаткових документів (рекомендацій, підтверджень, витягів тощо). За потреби посольство надішле додатковий індивідуальний запит. Максимальний обсяг файлів не повинен перевищувати 15 МБ.

Свої запитання стосовно проєктів і форми надсилайте до 8 жовтня на адресу grants.ukraine@mzv.cz (якщо питання будуть надіслані пізніше зазначеної дати, посольство відповіді не гарантує).

Посольство залишає за собою право змінити, призупинити чи відмінити конкурс у будь-який час. Виконавець зобов‘язаний ознайомитись із загальними інструкціями до маломасштабних проєктів General instructions (DOCX, 27 KB).

Інформація на сайті: https://www.mzv.cz/kiev/uk/x2010_05_17/x2010_08_20_1/x2011_02_23/x2019_09_11.html

З повагою,
Посольство Чеської Республіки
в Україні  // Embassy of the Czech Republic in Ukraine
Yaroslaviv Val 34A, 01901 Kyiv

tel. (+38) 044 272 68 00
fax: (+38) 044 272 68 01
e-mail:
grants.ukraine@mzv.cz
www.mzv.cz/kyiv