Центр клінічних досліджень


Зайцев Валерій Іванович,
професор кафедри урології та нейрохірургії

Зайцев Валерій Іванович – професор кафедри урології та нейрохірургії, голова Асоціації урологів Буковини, керівник Центру клінічних досліджень.. Лікарська категорія – вища. Стаж роботи за спеціальністю – 28 років.

Закінчив Чернівецький державний медичний інститут за спеціальністю “лікувальна справа” у 1988 р.

Валерій Зайцев вперше на Буковині почав займатись проведенням багатоцентрових міжнародних клінічних досліджень в урології, за його ініціативи у листопаді 2011 р. створено Центр клінічних досліджень Буковинського державного медичного університету, який очолює з того часу. За даний час кількість клінічних досліджень у БДМУ збільшись в рази при постійному підвищенні якості їх проведення.

Неодноразово стажувався за кордоном (Австрія, Швеція, Голандія), в тому числі як один з кращих урологів Європи приймав участь в програмі обміну Європейської та Американської асоціації урологів (2003 р.). Отримані при цьому практичний досвід, помножений на теоретичні знання, дозволили йому вперше на Буковині запровадити в практику  складні операції при онкозахворюваннях (радикальну простатектомію, радикальну нефректомію, цистопростатектомію з пластикою сечового міхура), уродинамічні дослідження.

Був ініціатором створення Асоціації урологів Буковини, яку очолює з самого початку (2004 р.) по теперішній час. Валерій Зайцев – Активний член Європейської асоціації урологів, Асоціації сексологів України, Асоціації онкоурологів України. Є членом редколегії журналу «Урологія», приймає участь у створенні державних стандартів лікування з урології. Вільно володіє англійською мовою, регулярно виступає з доповідями на всеукраїнських та закордонних конференціях та симпозіумах.
Організація та проведення міжнародних клінічних досліджень