Спеціалізована вчена рада ДФ 76.600.049 створена згідно наказу в.о. ректора закладу вищої освіти Буковинського державного медичного університету №107/Д від 22.11.2022 р. на підставі рішення Вченої ради БДМУ № 5 від 27.10.2022 року з правом прийняття до розгляду та проведення разового захисту дисертації Глущенко Тетяни Анатоліївни «Оптимізація діагностики та лікування захворювань тканин пародонта у хворих на метаболічний синдром» на здобуття ступеня доктора філософії, з галузі знань 22 «Охорона здоров’я» за спеціальністю 221 «Стоматологія» у складі:

Голова ради – доктор медичних наук, професор Бєліков Олександр Борисович, завідувач кафедри ортопедичної стоматології Буковинського державного медичного університету.

Рецензент – доктор медичних наук, Кузняк Наталія Богданівна, завідувач кафедри хірургічної стоматології та щелепно-лицевої хірургії Буковинського державного медичного університету.

Рецензент – кандидат медичних наук, доцент Котельбан Анастасія Василівна, доцент кафедри стоматології дитячого віку Буковинського державного медичного університету.

Опонент – доктор медичних наук, професор Герелюк Віталій Іванович, завідувач кафедри терапевтичної стоматології Івано-Франківського національного медичного університету.

Опонент – доктор медичних наук, професор Лучинський Михайло Антонович, завідувач кафедри терапевтичної стоматології Тернопільського національного медичного університету імені І. Я. Горбачевського.

Протокол створення електронного  підпису дисертації

Рецензія Кузняк Н.Б. (підписана ЕЦП)

Протокол створення електронного підпису_Рецензія Кузняк Н.Б.

Рецензія  Котельбан А.В. (підписана ЕЦП)

Протокол створення електронного підпису Реценція  Котельбан_А.В.

Відгук Герелюк В.І. (підписаний ЕЦП)

Протокол створення електронного підпису Відгук Герелюк В.І.

Відгук  Лучинського М.А. (підписаний ЕЦП)

Протокол створення електронного підпису Відгук Лучинського М. А.

Відео-запис публічного запису дисертації (підписаний електроною печаткою ЗВО)