Спеціалізована вчена рада ДФ 76.600.037 створена згідно наказу в.о. ректора закладу вищої освіти Буковинського державного медичного університету №34/Д від 13.05.2022 р. на підставі рішення Вченої ради БДМУ № 9 від 28.04.2022 року з правом прийняття до розгляду та проведення разового захисту дисертації Бачу Марини Іллівни «Професійна компетенція та сестринська модель профілактики йододефіцитних захворювань у дітей шкільного віку» на здобуття ступеня доктора філософії, з галузі знань 22 «Охорона здоров’я» за
спеціальністю 223 «Медсестринство».

1. Голова ради – доктор медичних наук, доцент Іванова Лорина Алімівна, доцент кафедри педіатрії та дитячих інфекційних хвороб Буковинського державного медичного університету.
  2. Рецензент – доктор медичних наук, доцент Нечитайло Дмитро Юрійович, доцент кафедри педіатрії, неонатології та перинатальної медицини Буковинського державного медичного університету Буковинського державного медичного університету.
  3. Рецензент – кандидат медичних наук, доцент Ризничук Мар’яна Олександрівна, кафедри педіатрії та медичної генетики Буковинського державного медичного університету.
  4. Опонент – доктор медичних наук, професор Павлишин Галина Андріївна, завідувач кафедри педіатрії № 2 Тернопільського національного медичного університету ім. І Я. Горбачевського.
  5. Опонент – доктор медичних наук, професор Личковська Олена Львівна, завідувач кафедри пропедевтики  педіатрії та медичної генетики Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького.

Науковий керівник – професор Сорокман Таміла Василівна, доктор медичних наук, професор кафедри педіатрії та медичної генетки  Буковинського державного медичного університету.

Дисертація

Відгук опонента Личковська О.Л.(підписаний ЕЦП)

Відгук Павлишин Г.А.(підписаний ЕЦП)

Відео-запис публічного запису дисертації (підписаний електроною печаткою ЗВО)