Засідання круглих столів до Дня науки

КСкаф.внутр.мед (1)

10 листопада 2017 року світ відзначає Всесвітній День науки. З цієї нагоди було організовано та проведено круглі столи метою яких було привернути увагу до можливості підвищити результати наукової діяльності наших вчених.
Піднімалися питання доступу до наукових ресурсів за напрямком роботи певної кафедри, можливості публікаційної активності та підвищення іміджу науковця, а також – швидкого та якісного пошуку наукової інформації та подальшого її оформлення при написанні наукових робіт.
31 листопада 2017 року в рамках Тижня у засіданні круглого столу за темою: «Масиви науково-медичної інформації» взяли участь науковці кафедри фізіології ім. Я.Д. Кіршенблата БДМУ.

КС-каф.фізіол (1)КС-каф.фізіол (2)

2 листопада 2017 року в рамках Тижня у засіданні круглого столу за темою: «Масиви науково-медичної інформації» взяли участь науковці кафедри внутрішньої медицини та інфекційних хвороб БДМУ.

КСкаф.внутр.мед (1)

КСкаф.внутр.мед (3)

3 листопада 2017 року в рамках Тижня у засіданні круглого столу за темою: «Масиви науково-медичної інформації» взяли участь науковці кафедри педіатрії та медичної генетики БДМУ.

КС.каф пед (2)

КС.каф пед

Всі заходи підготовлені та проведені завідуючою інформаційно-бібліографічним відділом Аліною Ширєнковою та провідним бібліотекарем відділу Софією Задерей.