Loading Події

« Усі Події

  • This event has passed.

30-31 березня 2018 року науково-практична конференція з міжнародною участю “Ophthalmic Hub”

Березень 30

Кафедра офтальмології НМУ імені О.О.Богомольця за підтримки ГС “Всеукраїнський альянс офтальмологів” організовує науково-практичну конференцію з міжнародною участю “Ophthalmic Hub”, яка проходитиме 30-31 березня 2018 року у місті Києві. У роботі конференції візьмуть участь провідні офтальмологи України, Європи та СШ А. В рамках конференції відбудуться:

  • виступи, доповіді спеціалістів, відомих як в Україні, так і за її межами;
  • практичні семінари, сателітні симпозіуми, майстер-класи, круглі столи;
  • сесії українських і зарубіжних наукових товариств, буде проведена виставка сучасної офтальмологічної продукції найбільших українських і зарубіжних компаній.

Окрім актуальних тем офтальмології, будуть розглянуті питання медичного права, естетичної хірургії, дерматології, проблем болю. Під час конференції відбудеться нарада завідувачів кафедр офтальмології за участі представників Міжнародної ради з офтальмології (International Council of Ophthalmology).

Запрошуємо до участі викладачів, студентів, лікарів-інтернів, клінічних ординаторів, аспірантів та подати тези для публікації у збірнику матеріалів конференції.

Для участі в конференції необхідно зареєструватися на сайті http://ophthalmic-hub.com Матеріали конференції будуть опубліковані на сайті http://ophthalmolog.kiev.ua та видані у вигляді збірника тез.

 

Мови конференції: українська, російська, англійська

Електронна адреса: info@ophthalmolog.kiev.ua

Сайт конференції: http://ophthalmic-hub.com

01601 м. Київ, бульвар Т. Шевченка, 13

тел. (044) 234-40-62, факс: (044) 234-92-76

 

Деталі

Дата:
Березень 30
Подія Category: