Шановні колеги !

Повідомляємо, що журнал ДЗ «Луганський державний медичний університет» (Україна, м.Рубіжне) рішенням Атестаційної колегії МОН України  включений до Переліку наукових фахових видань України, в якому можуть публі­куватися результати дисертаційних досліджень, за напрямами: медичні науки, біологічні науки, фар­мацевтичні науки (Наказ Міністерства освіти і науки України 11.07.2016 № 820). Закликаємо вас до співпраці і надсилаємо правила для авторів журналу.

Крім того повідомляємо, що в нашому університеті працює спеціалізована вчена рада для захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора  наук, кандидата наук за спеціальністю 14.01.32  – медична біохімія  (медичні науки, біологічні науки).

З повагою, проректор з наукової роботи, професор Комаревцева Ірина Олександрівна.

КЛМ-2016-правила для авторів

КЛМ-внутр. обложка