21.01.2021 року о 12:00 год. відбудеться атестація дисертації на здобуття наукового ступеня доктора філософії Андрущака Андрійя Васильовича.

Тема дисертації та дата її затвердження – «Патогенетичне обґрунтування корекції функціонального стану нирок та системи кровообігу у хворих на тяжкий сепсис компенсований рідинною ресусцитацією та дофамінергічною підтримкою».

Код та назва спеціальності – 222 «Медицина»

Шифр та назва галузі знань – 22 «Охорона здоров’я»

Шифр спеціалізованої ради – ДФ 76.600.006

Найменування закладу вищої освіти (наукової установи), підпорядкування, адреса, номер телефону контактної особи– Буковинський державний медичний університет  (58002, м. Чернівці, площа Театральна, 2).

Науковий керівник – Коновчук Віктор Миколайович, доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри анестезіології та реаніматології (Буковинський державний медичний університет МОЗ України).