17 травня в Чернівецькій обласній державній адміністрації відбулись урочистості з нагоди Дня науки.

З професійним святом присутніх привітали представники обласної влади: заступник голови обласної державної адміністрації Ігор Богатирець, заступник Голови чернівецької обласної ради Інга Маковецька та заступник директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Ірина Ісопенко. Також посадовці відзначили представників наукової еліти краю Почесними грамотами.

Від імені ректорату Буковинського державного медичного університету колег зі святом привітав професор Олександр Іващук, проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків.

Під час урочистого засідання представників БДМУ відзначено нагородами:

Почесною грамотою Чернівецької обласної державної адміністрації нагороджено професора Аллу Борисюк, завідувача кафедри психології та філософії.

Почесною грамотою Чернівецької обласної ради нагороджено д.мед.н. Тамілу Сорокман, професора кафедри педіатрії та медичної генетики.

Грамотою Департаменту освіти і науки Чернівецької ОДА нагороджено Тетяну Доманчук, начальника науково-лікувального відділу з сектором інноваційного розвитку.

Від імені ректорату щиро вітаємо співробітників БДМУ з високими нагородами та бажаємо подальших успіхів.

Здобутки Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет»