Шановні колеги!

Журнал «Психіатрія, неврологія та медична психологія» ХНУ імені В.Н. Каразіна публікує оглядові статті, результати оригінальних та експериментальних досліджень, статті дискусійного характеру, короткі повідомлення, лекції, рецензії, випадки з клінічної практики, матеріали інформаційного характеру, роботи з питань викладання неврології, психіатрії та медичної психології та інші матеріали, присвячені актуальним проблемам неврології, психіатрії, наркології та медичної психології.

Журнал індексується у таких міжнародних наукометричних, повнотекстових та реферативних базах даних, як DOAJ (Directory of Open Access Journals), Google Scolar, Index Copernicus, Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського, Crossref, Harvard Library, ResearchBib та інших.

Статті надсилаються за адресою: 61022 Україна, м. Харків, майдан Свободи, 6, к. 609a (кафедра неврології, психіатрії, наркології  та медичної психології Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна).
Електронний варіант надсилається на електронну пошту kokpenny54@gmail.com
Додаткову інформацію можна отримати на сайті журналу https://periodicals.karazin.ua/pnmp/about/submissions